Prevođenje "klin" na slovačkom jeziku:


  Rječnik Hrvatski-Slovački

Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod : Klin - prijevod :
PEG

Ključne riječi : Klin Disk Klinec Kolík Rozkol

Ads

  Primjeri (Vanjski izvori, nije komentiran)

klin!
Zásuvka!
Njemački klin!
Nemecky klin!
Diane, klin.
Diana, zásuvka!
Mjesto rođenja Klin
20. marca 2014 hlasoval za návrh federálneho ústavného zákona o prijatí Krymskej republiky do Ruskej federácie a vytvorení nových federálnych celkov v rámci Ruskej federácie Krymskej republiky a mesta Sevastopol s federálnym štatútom .
U njegove tragove zabodi klin!
Chytaj! Zabi klince hlboko do jeho stôp! Klince?
Klin? Što će mi čavli?
Potrebujem pušku, nie klince!
Ne dajte da se klin rasprši!
Neustupujte anii o krok!
Možda ću objesiti rukavice o klin.
Rukavice asi zahodím.
Recimo, klin u kojem je ležao na meni.
Povedzme objatie pri ktorom ležal na mne.
The Peg Game Kliknite na klin da može skočiti preko drugog u...
V Peg hry Kliknite na kolík, ktorý môže preskočiť na...
Alternativno, klin veličine čahure mora se umetnuti u ležište naboja i čvrsto zavariti.
Konkrétne postupy pre jednotlivé druhy zbraní
Neko sidro, sliku, klin koji bi me držao, tako da se mogu izvući odatle.
Potrebovala som kotvu, obraz, niečo na upevnenie toho procesu, aby som odtiaľ mohla začať.
Kao klin zabit ću ga na tvrdu mjestu i postat će prijesto slave domu oca svojega.
Zatlčiem ho jako klin na pevnom mieste, a bude trónom slávy domu svojho otca.
od njega će poteći kamen zaglavni, klin šatorski, od njega ubojit luk, od njega sve vođe.
Z neho bude uhol, z neho klin, z neho vojenné lučište, z neho vyjde napospol každý pohonič.
9.47 57, 50 online Australija, Hotell Perth, novosti tvrtke, nije dostupno, međutim,, klin, ukrasiti poklon kartice.
9.47 57, 50 online Austrália, é Perth, správy spoločnosti, nie je k dispozícii, však,, vešiak, vyzdobiť darčekové karty.
GPIO sa strip 40 zavareni klin, Ä etiri preostala pin može se vidjeti na pravo.
GPIO s pás 40 zvárané pin, štyri zostávajúce pin môže byť videný v pravom.
A Jaela, žena Heberova, uze šatorski klin i čekić u ruke, tiho mu se približi i zabi mu klin kroza sljepoočice tako da se zario u zemlju. On od iscrpljenosti bijaše tvrdo zaspao i tako umrije.
Potom vzala Jaheľ, žena Cheberova, klin od stánu a vzala kladivo do svojej ruky a vojdúc k nemu potichu, vrazila klin do jeho slychu, takže preniknul až do zeme. Lebo zaspal tvrdo a bol unavený a tak zomrel.
21 A Jaela, žena Heberova, uze šatorski klin i čekić u ruke, tiho mu se približi i zabi mu klin kroza sljepoočice tako da se zario u zemlju. On od iscrpljenosti bijaše tvrdo zaspao i tako umrije.
21 Potom vzala Jaheľ, žena Cheberova, klin od stánu a vzala kladivo do svojej ruky a vojdúc k nemu potichu, vrazila klin do jeho slychu, takže preniknul až do zeme. Lebo zaspal tvrdo a bol unavený a tak zomrel.
Ona ga uspava i otka sedam pramenova njegove kose na tkalačkom stanu, zabi klin i viknu mu Eto Filistejaca na te, Samsone! On se probudi i istrgne i klin i tkalački stan. I nije otkrila tajnu njegove snage.
A urobila tak, zarazila klinom a povedala mu Filištíni na teba, Samsone! Ale keď sa prebudil zo svojho spánku, vytrhol klin tkaniva aj s osnovou.
Napokon šalje signal na Zeleni klin Možete isključiti ispravno naše Malina Pi kao i u prethodnom slučaju ovaj unos funkcije možete dodijeliti bilo koji klin pomicanjem u skakač, po zadanom je priključak koji se koristi u GPIO 4.
Nakoniec vyslanie signálu na Zelená pin Môžeme správne vypnúť naše Malinová Pi ako v predchádzajúcom prípade toto vstupné funkcie môžete priradiť akýkoľvek PIN pohybom skokan, v predvolenom nastavení je port používaný GPIO 4.
Bolje je stvarni uvjet za Kao klin, a tuga je proces osoba ide kroz ublažiti ili riješiti tugu.
Lepšie je skutočný stav obdobný vešiaku, zatiaľ čo smútok je proces, človek prechádza zmierniť alebo vyriešiť smútok.
Zatim Smo vara otpor 100Ω, ili R1 u bazi tranzistora da možemo prepoznati kao klin na sredini Vaš paket.
Potom Sme zváranie odolnosť 100Ω, alebo R1 v báze tranzistora že môžeme identifikovať ako pin uprostred vášho balíka.
Kada Nijemci udare po Buslaju, pusti da klin duboko uđe... a onda ćemo ih zajedno udariti s obije strane.
Ked Nemci napadnu Buslaia, vyckajte vzadu az potom zautocime naraz z oboch stran.
Služi li da se od njega štogod načini? Djelja li se od njega klin da se o njega što objesi?
Či sa vezme z neho drevo spraviť nejakú prácu? Či azda vezmú z neho klin zavesiť naň nejaký riad, akýkoľvek?
U svojoj borbi da vidi kroz otvorena vrata, mnoštvo se formira u razvučen klin, s više avanturističkog vrhu najbliže gostionice.
Vo svojom boji vidieť v otvorenými dverami, dav sa sformovala do fluktuácie klin, s dobrodružnejšie vrchole najbližšej krčmy.
Flok list prolazi kroz rupu pokraj palube željeznički točke povećati na dva bloka, da se konačno doći do klin na palubi.
List rameno prechádza otvorom vedľa palube železničnej bod zvýši na dva bloky, konečne prísť k zaklínit na palube.
Druga je mogućnost čvrsto zavariti klin od kaljenog čelika (duljina najmanje polovina duljine ležišta bubnja) u cijev počevši od strane bubnja.
Cez hlavňovú objímku navŕtajte diery s priemerom väčším než kaliber strelnej zbrane a s pozdĺžnym odstupom 3 cm (krátke strelné zbrane) alebo 5 cm (dlhé strelné zbrane), ktoré budú prechádzať cez expanznú komoru.
Pomoćne tvari Mycrocrystalline celuloza, umrežena karmelozanatrij, silicijev dioksid, biljna stearinska kiselina, povrća magnezijev stearat, vanilije i čisto filmski kaput (HPMC i klin).
Ostatné zložky Mycrocrystalline celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, rastlinný kyselina stearová, magnéziumstearát zeleniny, vanilky a jasné Film kabát (HPMC a PEG).
Bježao si cijelu noć. Sutra ćeš stajati... i zaustaviti njihov napad. Zadržat ćeš Njemački klin... i držati ih tako, dok ih ne smrvimo s bokova!
Celu noc si utekal, teraz ostanes celu noc stat a neustupis ani o krok, musis Nemcom odolat nevyhnutne dovtedy, kym Gavrilo a ja nezovrieme Nemcov z oboch stran.
Cijev klin koji tijesno naliježe i duljine najmanje 2 3 duljine ležišta naboja treba se čvrsto zavariti za ležište i smjestiti što je bliže moguće zatvaraču.
Na tento účel môže byť použitý kolík, ktorý bol použitý v postupe 3.2.
Kod vatrenog oružja koje nema komoru za izgaranje u cijevi, čvrsto zavariti klin od kaljenog čelika (duljina najmanje dvostruka duljina promjera metka) za cijev počevši od prijelaznog konusa.
Telo Puzdro záveru (samočinné pištole) Opracovaním odstráňte aspoň 2 3 vodiacich drážok (plôch) záveru na oboch stranách tela.
Jesti nakon jela pita je dobro, a to je uvijek imati na umu da odaberete jedno od svakog klin, a zatim smo se u nas pravu hranu da biste dobili dobru energiju.
Jedlo pre základné jedlo je dobré, a vždy majte na pamäti, vybrať si jednu vec z každého klinu, potom sme v našej pravej potravinách získať dobré energie.
TI DO TI Centralizirajte, centralizacija, centar, srednji, središnji, u sredini, centralno Prosječna, znači, prosjek Kut, kutak, klin, kutni, kutno Prisutnost, prisutni Realizam, pozitivizam, realist, pozitivist, realno Trokut, triangulacija, trokutaste, trokutasto Središnja škola
TI DO TI Centralizovať, centralizácia, centrum, stredná, centrálne, uprostred, centrálne Priemerná, stredný, priemer Uhol, roh, klin, uhlové, uhlovo Prítomnosť, prítomný Realizmus, pozitivizmus, realista, pozitivistická, realistické
U onaj dan riječ je Jahve nad Vojskama izvući će se klin zabijen na tvrdu mjestu, slomit će se i pasti. I sav teret što je visio na njemu razbit će se, jer je Jahve govorio.
Toho dňa, hovorí Hospodin Zástupov, uhne klin, zatlčený na pevnom mieste, a bude vyťatý a padne, a bude odťaté bremeno, ktoré je na ňom, lebo to hovoril Hospodin.